Witaj w sekcji kariera!

Zamieściliśmy tutaj informacje, które mogą być dla Ciebie przydatne przy podjęciu decyzji o pracy w
T-House
. Dowiesz się tutaj, jakich ludzi poszukujemy oraz jakie są kluczowe obszary zatrudnienia w naszej firmie.

Poszukujemy pracowników na stanowisko :

ASYSTENT DS. OPERACYJNYCH REF 1/2024

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • wprowadzanie danych do systemu operacyjnego
  • dbanie o prawidłowy obieg oraz archiwizację dokumentów
  • dobór, weryfikacja i nadzór nad podwykonawcami zgodnie z procedurami firmy
  • współpraca z innymi działami firmy
  • prowadzenie korespondencji dotyczącej działalności operacyjnej
  • obsługa dokumentacji transportowej
  • współpraca z przełożonym w procesie obsługi klienta

OCZEKIWANIA:

  • wykształcenie średnie, rozpoczęte studia wyższe (umożliwiające pracę na pełen etat)
  • mile widziane wykształcenie kierunkowe
  • znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego
  • samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • dokładność, sumienność, rzetelność
  • doskonałe zdolności interpersonalne
  • dobra dykcja oraz polszczyzna

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej sie firmie
  • możliwośc awansu
  • miłą atmosferę pracy
  • dużą samodzielność
  • niezbędne narzędzia pracy
  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do kompetencji oparte o atrakcyjny system premiowy

CV prosimy przesłać na adres email: info@thouse.pl, podając w tytule maila nr ref 1/2024.